Uiltje knappen met DJ en Live muziek

Zin in een avondje uilen, maar dan nét even anders? Tijdens Uiltje Knappen bij Dwèrs op het IJs duiken we in de wereld van de Uiltje Brewing Company! Een avond waarin verschillende speciaalbieren de revue passeren en je smaakpapillen flink aan het werk worden gezet.

Van verrassend fris tot lekker stevig: ontdek de smaken, proef de verschillen en bepaal welk Uiltje jouw favoriet is. Met een gezellige DJ, live muziek en natuurlijk volop bier wordt het een avond om van te genieten!

Of je nu een doorgewinterde bierkenner bent of gewoon graag een biertje lust: kom gezellig proeven, luisteren en een beetje uiltje knappen. Eén ding is zeker: het wordt een avond met een gouden randje… en misschien een licht schuimend randje!

Proost!

💶 Deelname: €30 per kaartje
📅 Dinsdag 29 december 
🕗 Tijd: 19.00 – 23.00 uur
📋 Inschrijven:
 Vanaf 19 november
📍 Wintercafé van Dwèrs op het IJs

Meedoen met kaartje. Borrelpubliek is welkom, vol = vol